Kdo jsme

Možná to netušíte, ale stojíme za různými produkty a službami, které denně využíváte.

arvato je vedoucí mezinárodní poskytovatel služeb, který žije digitálními technologiemi. Více než 70 000 zaměstnanců ve více než 40 zemích světa každý den podporuje naše zákazníky v tom, aby byli úspěšní. Vytváříme řešení šitá na míru nejrůznějším obchodním procesům s využitím integrovaných dodavatelských řetězců. Ty zahrnují digitální marketing, finanční servis, Customer Relationship Management, Supply Chain Management a IT-servis. Jinými slovy, pokud např. stahujete operační systém, nakupujete on-line nebo si chcete nechat opravit svůj chytrý telefon, pak je veliká šance, že za tím vším budeme my.

arvato services k.s. je součástí koncernu Bertelsmann, v České republice působí od roku 1998, zpočátku jako součást společnosti Euromedia Group k.s., později pod současným názvem arvato services k.s.

Do koncernu Bertelsmann spolu s divizí arvato dále patří divize RTL Group (televizní vysílání), Penguin Random House (knižní vydavatelství), Gruner+Jahr (novinové a časopisové vydavatelství), BMG (hudební vydavatelství), Bertelsmann Printing Group (grafický a digitální tisk), Bertelsmann Education Group (digitální vzdělávání) a Bertelsmann Investments (mezinárodní investiční platformy).

Již od začátku se společnost soustředila na poskytování logistických služeb pro evropský trh. V roce 2005 společnost otevírá nově vybudované logistické centrum ve Stochově. Ve stejném roce rozšiřuje portfolio svých služeb také v oblasti poprodejních služeb. Ve Stochově vzniká opravárenské centrum pro největšího výrobce mobilních telefonů na světě.

Benefity spolupráce se společností arvato services

  • Stabilita partnera
  • Využití mezinárodního know-how
  • Kvalita a spolehlivost
  • Sledování procesů
  • Inovace a úspěšnost navrhovaných řešení
  • Finanční stabilita

Web arvato services používá cookies s cílem zajistit co možná nejlepší zážitek při návštěvě těchto stránek. Dalším užíváním těchto webových stránek vyjadřujete souhlas s umístěním souborů cookies na vašem počítači / zařízení.